منوی اصلی

صفحه نخست

تماس با ما

 

 

ایبنانیوز به آدرس www.ibnanews.ir انتقال یافت

  ارسال شده در تاریخ: ۱۱ آذر ۱۳۹۱ | ساعت ۳:۵۹ | کد خبر: | بازدید:

به گزارش شبکه خبری مسجد سلیمان(Misnn): اختلال پيش آمده در دسترسي كاربران به آژانس خبري بختياري (ايبنانيوز) برطرف شد و اين پايگاه اطلاع رساني از امروز 25/08/1391 منحصراً در دامنه ملي آي.آر به نشاني www.ibnanews.ir قابل دسترس مي باشد.

به گزارش شبکه خبری مسجد سلیمان(Misnn):


اختلال پیش آمده در دسترسی کاربران به آژانس خبری بختیاری (ایبنانیوز) برطرف شد و این پایگاه اطلاع رسانی از امروز ۲۵/۰۸/۱۳۹۱ منحصراً در دامنه ملی آی.آر به نشانی www.ibnanews.ir قابل دسترس می باشد.

مدیرمسئول ایبنانیوز با اعلام این مطلب، گفت: سقوط ارزش پول ملی کشور و نوسانات ماههای اخیر نرخ ارز باعث زیان مالی شرکتهای حوزه IT شده است و در همین راستا شرکت “میهن هاست” که واسطه خرید دامنه ی ایبنانیوز دات.کام بود، از چند هفته پیش در اقدامی غیرحرفه ای و بدون اعلام یا اقدام قبلی برای ترانسفر دامنه ها، به طور ناگهانی ارائه خدماتی نظیر تمدید دامنه های دات.کام را متوقف کرد و این مسأله باعث شد که نتوانیم دامنه ibnanews.ir را تمدید کنیم.

این عضو شورای سردبیری ایبنا نیوز، ضمن عذرخواهی از مخاطبان برای اختلال پیش آمده، اعلام کرد: میزبانی ایبنانیوز نیز از شرکت دپلانت THE PLANET امریکا، به داخل ایران منتقل شده است تا از هرگونه اختلال احتمالی بعدی، در اثر تحریمها، جلوگیری شود.

وی افزود: قطعاً این حادثه موجب زیان عمده به ایبنا نیوز و سردرگمی مخاطبان خواهد شد و به همین دلیل از همه وبلاگنویسان لر، سایتهای اطلاع رسانی حوزه زاگرس و مطبوعات استانهای اصفهان، لرستان، چهارمحال بختیاری، خوزستان خواهشمندیم که در این مقطع به یاری آژانس خبری بختیاری (ایبنا نیوز) بشتابند و به مخاطبان خود اعلام کنند که ایبنانیوز به آدرس www.ibnanews.ir انتقال یافته است.

این مقام مسئول در ایبنانیوز همچنین از همه وبلاگنویسان و سایتهای اطلاع رسانی حوزه زاگرس خواست لینک ایبنانیوز در صفحه پیوندهای خود را ویرایش کنند و آدرس جدید www.ibnanews.ir را درج نمایند.

ibnanews.ir/images/docs/files/000007/nf00007530-1.swfنظرات کاربران


ارسال یک پاسخ