منوی اصلی

صفحه نخست

تماس با ما

 

 

نا رضایتی مردم مسجد سلیمان – لالی – هفتکل و اندیکا از اقدامات وزارت کشور و تجمع در درب فرمانداری مسجد سلیمان

  ارسال شده در تاریخ: ۷ اسفند ۱۳۹۰ | ساعت ۲۳:۲۵ | کد خبر: | بازدید:

به گزارش شبکه خبری مسجد سلیمان(Mis Nn): مروز بعد از ظهر در پی رد درخواست شرکت در انتخابات امیدوار رضایی از حوزه مسجد سلیمان از جانب وزارت کشور جمعی از اهالی مسجد سلیمان در درب فرمانداری تجمع کردند و اعتراض خود را به این اقدام در تایید و رد امیدوار رضایی نشان دادند. در این میان سرپرست فرمانداری وریاست دستگاه امنیتی در نهایت آرامش و دقت و با دلگرمی به مردم برای حل شدن این موضوع باعث پراکندگی جمع حاظر در درب فرمانداری شدند.

به گزارش شبکه خبری مسجد سلیمان(Mis Nn):

امروز بعد از ظهر در پی رد درخواست شرکت در انتخابات امیدوار رضایی از حوزه مسجد سلیمان از جانب وزارت کشور جمعی از اهالی مسجد سلیمان در درب

فرمانداری تجمع کردند و اعتراض خود را به این اقدام در تایید و رد امیدوار رضایی نشان دادند.

در این میان سرپرست فرمانداری وریاست  دستگاه امنیتی در نهایت آرامش و دقت و  با دلگرمی به مردم برای حل شدن این موضوع باعث پراکندگی جمع حاظر در درب فرمانداری شدند.

گزارش روند ثبت نام، تأیید صلاحیت و تغییر حوزه انتخابیه دکتر امیدوار رضایی


گزارش ویژه به همراه تصویر مکاتبات انجام شده جهت ثبت نام، تأیید صلاحیت، تغییر حوزه انتخابیه و …
دکتر امیدوار رضایی با خلاصه سوابق ذیل به عنوان کاندیدای شرکت در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت نام نمود.

در تاریخ دوم بهمن ماه، تأیید صلاحیت ایشان از سوی هیأت اجرایی فرمانداری تهران، رسماً به وی ابلاغ گردید.

در تاریخ بیست وششم بهمن ماه، دکتر امیدوار رضایی میرقائد، درخواست های مکرر شهروندان شریف شهرستان های مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا را اجابت نمود و با ارسال نامه ای به ریاست ستاد انتخابات وزارت کشور، حوزه انتخابیه اش را از تهران به مسجدسلیمان تغییر داد.

یکم اسفندماه و بعد از ارسال نامه دکتر امیدوار رضایی مبنی بر تغییر حوزه انتخابیه و ارسال صورتجلسه تغییر به فرمانداری مسجدسلیمان، اسم دکتر امیدوار رضایی برای ساعاتی این انتقال از فهرست وزارت کشور حذف می شود که با ارسال نامه ذیر موضوع حل می گردد.

تغییر مذکور صورت پذیرفت و در تاریخ سی ام بهمن ماه و طی صورتجلسه شماره ۸۲۷۳/۱۴/۱/۴۴۵۵ موضوع به هیئت اجرایی شهرستان مسجدسلیمان ابلاغ گردید. که طی نامه ذیل اسامی کاندیداهای حوزه انتخابیه مسجدسلیمان،لالی، هفتکل و اندیکا که شامل اسامی دکتر امیدوار رضایی و ۱۶ نفر دیگر از کاندیداهای تأیید شده این حوزه بود به فرماندار مسجدسلیمان ارسال گردید.

بر اساس این نامه، فرمانداری مسجدسلیمان نیز اسامی ذیل را به عنوان کاندیداهای نهایی حوزه اعلام نمود.

در زمانیکه دکتر امیدوار رضایی به جهت تغییر حوزه انتخابیه اش به مسجدسلیمان، اسم خود را از لیست های مختلف تهران از جمله صدای ملت، جبهه ایستادگی و … حذف کرده است، بطور ناگهانی و در تاریخ ششم اسفندماه و با وجود گذشت سومین روز  از مهلت قانونی تبلیغات کاندیداها و در حالیکه دکتر رضایی به مسجدسلیمان سفر کرده و با استقبال گرم و  پرشور مردم  شریف منطقه روبرو شده است ، طی نامه ای از سوی رئیس ستاد انتخابات کشور به فرمانداری مسجدسلیمان حضور دکتر امیدوار رضایی در فهرست کاندیداهای حوزه مسجدسلیمان کان لم یکن تلقی می گردد.

و سپس طی نامه ای موضوع به دکتر امیدوار رضایی نیز اعلام می شود.

منبع :پایگاه اصلاع رسانی امیدوار رضایینظرات کاربران


۶ پاسخ to “نا رضایتی مردم مسجد سلیمان – لالی – هفتکل و اندیکا از اقدامات وزارت کشور و تجمع در درب فرمانداری مسجد سلیمان”

 1. محمد گفت:

  تاوقتی که جریان منحرف آقای حاجتی و امینی توی مسجدسلیمان باشند این شهر آباد نمیشه . فقط دکتر رضایی لیاقت داره نماینده مردم باشه . امیدوارم مردم چشماشونو خوب بازکنند و ببینند چه کسی لیاقت نمایندگی مردم رو داره . من یک شهروند بیطرفم ولی پرستیژ نمایندگی فقط برای دکتر رضایی برازنده است .

 2. محمد گفت:

  خدا رو شکر . به کوری چشم حسودان و طرفداران حاجتی باردیگر دکتر امیدوار به مسجدسلیمان اومد تا شکستی دیگه رو به رقبا وارد کنه تا بازهم با اقتدار وارد مجلس بشو و رکوردی ماندگار رو برای مسجدسلیمان و بختیاریها ثبت کنه .

 3. reza alivand گفت:

  سلام اقای مدیر لطفا منبع رو اصلاح کن

 4. ... گفت:

  به عنوان یکی ازاعضاء اصلی نطارت …میگویم این جریان هیچ ربطی به آقایان حاجتی وامینی بزرگوارندارد
  عدم تاییدیه انتقال ایشان بخاطرشکایت مسقیم هیئت نظارت ۴حوزه انتخابیه (مسجدسلیمان؛هفتکل؛لالی؛اندیکا)از تخلف مسلم ایشان صورت گرفت

 5. محمد گفت:

  پس اینکه حاجتی به شورای نگهبان رفت و داستان همیشگی درآوردن عمامه رو اجرا کرد رو چی میگید آقای نظارت .
  دنیا و دکتر رضایی

 6. متنفر از سیاست گفت:

  آقا محمد عزیز این آقای …… (چند نقطه ) از این هیئت ۴ نفره صحبت کرد دیگه …. همونه که خودت گفتی درسته

ارسال یک پاسخ